Matrace VERA MVHRPUR1 140x70x11cm


2 049 Kč

  • není skladem
  • do týdne

  • 769712
  • Záruka 24 měsíců

  • Výrobce: Fiki Miki

  • Cena bez DPH 1 693 Kč
  • Cena s DPH 2 049 Kč
  • Popis

Matrace VERA MVHRPUR1 140x70x11cm

Matrace VERA MVHRPUR1 140x70x11cm

Dětská matrace „VERA” (Model: MVHRPUR1) antyalergic covers se doporučuje pro použití na vybraném nebo celém povrchu postele během spánku a odpočinku. Při běžném používání je matrace určena pro opakované použití u dětí:
- aby se zabránilo přetížení páteře, spojených s nucenou polohou těla během spánku,
- pro zabránění vad postavy,
- pomáhají proti poruchám spánku,
- při dysfunkcích pohybového aparátu, onemocněních nervosvalového systému u dětí (např.  brachiální plexus zranění, mozková obrna).

Dětská matrace „VERA” (Model: MVHRPUR1) antyalergic covers se vyznačuje:
- velmi dobrá elasticita a stabilní zádovou opěrku,
- tvrdost, zajišťující volnou změnu pozice dětí v kojeneckém věku,
- bezpečné hrany zjednodušující udržení postavy a učení prvních kroků,
- výborná cirkulace vzduchu,
- vícevrstvý potah antyalergic covers se snadno udržuje v čistotě,
- vysoká odolnost vůči opotřebení a poškození.

 
Dětská matrace „VERA” (Model: MVHRPUR1) antyalergic covers je oboustranná matrace o výšce 11 cm, skládající se z   ze tří vrstev:

1.  Čtyřvrstvého potahu (konstrukce 4W).
Potah (konstrukce 4W) je vyroben ze 100% polyesteru (2) povrchový protektor SANITIZED *) (1), duté polyesterové vlákno (3) a ploché polypropylenové textilie (4).

Potah lze snadno stáhnout a po vyprání opět natáhnout. Potah je přizpůsoben pro praní v pračce na 60 ° C, ždímání a sušení v bubnové sušičce.

2.  Polyuretanová pěna typu HR – vysoce elastická
HR polyurethanové pěny – vysoce elastická má méně jednolitou buněčnou strukturu ve srovnání se standardními polyuretanovými pěnami PUR. Charakterizuje se větší flexibilitou než tradiční pěnové polyuretanové PUR.  Hlavními výhodami jsou:   dokonalá prodyšnost, pevnost v tlaku a pevnost v tahu, rychlost obnovení původního stavu i po intenzivní a dlouhodobém stisknutí, pohodlí při odpočinku a ještě vyšší životnost ve srovnání s tradičními polyuretanovými matracemi.

3. Polyuretanové pěny (PUR), s podélnými a příčnými ventilačními kanály

Polyuretanová pěna (PUR) je osvědčená a používá se již mnoho let k vyplnění matrace pro děti. Vysoce kvalitní PUR pěna použitá v matracích Fiki Miki je podrobena přísným zkouškám životnosti.  Jádro matrace z polyuretanové pěny poskytuje stabilní a pružnou oporu zad a umožňuje dítěti libovolně změnit polohu. Podélné a příčné kanálky a vícebodová zádová opěrka poskytují jedinečný komfort při spánku a odpočinku.

Pěnové hmoty, aplikovány ve výrobě, splňují přísné požadavky a jejich vysoká kvalita je potvrzena náročným testováním. Konstrukce matrace dětí „VERA“ poskytuje vynikající cirkulaci vzduchu a vhodnou a pružnou oporu zad při spánku a odpočinku. Všechny materiály použité při výrobě dětských matrací “VERA” jsou certifikovány Öko-Tex Standard 100.

Certifikace:

Matrace má certifikát Ústavu pro matku a dítě č Op-4860-63 s platností do 15.07.2019.

- 5905436715656