Prodejna

Babytip je seriózní obchod se zázemím kamenné prodejny v Třinci, přesvědčily se o tom už přinejmenším stovky spokojených zákazníků

 

Kočárky jsou jedna z našich nejsilnějších stránek - cenovou dostupnost, výběr a kvalitu nezmiňujeme jako naše přednosti, nýbrž standard. Své síly soustředíme na to, abychom Vás mohli informovat, pomoct s výběrem a kočárek rychle poslat. V dnešní době vedou kombinované kočárky, sportovní kočárky a v neposlední řadě - zvlášť praktické pro letní sezónu - golfové hole.

Kočárky >>

 

Nutnost pro každého rodiče, který je zároveň majitelem auta, jsou dětské autosedačky či podsedáky pro starší dítě. Máme přehled o cenách na internetu a můžeme Vám s čistým svědomím říct, že pokud byste se přece jenom rozhodli věnovat svůj čas hledání a srovnávání, tak se k nám vrátíte :) Není to na úkor kvality, naopak - výrobci, s kterými spolupracujeme, dodávají takové autosedačky, které jsou jednoduché pro údržbu, mají sundavatelné potahy, možnost nastavení polohy, když dítě spí, jsou bezpečné a hlavně pohodlné. Na našem e-shopu je najdete ve všech váhových kategoriích.

Autosedačky >>

 

Totéž platí i pro postýlky - konec konců v nich tráví naše děti většinu svého každodenního života. Nač hledat dnem i nocí napříč internetem, když víme, co je nejlepší? Velký výběr Vás vždy uspokojí bez ohledu na to, zda se řídíte peněženkou, možnostmi využití postýlky, rozměry nebo třeba barvou. Cestovní postýlky Vám zajistí všestranné využití doma i na cestách a dřevěné postýlky svým kouzlem zpestří dětský pokoj. Příslušenství, jako matrace či prostěradla, jsou u nás samozřejmostí. Nesmíme také opomenout ohrádky - perfektní pomocníky pro maminky, které chtějí mít trochu času i pro sebe :)

Postýlky >>

 

 

Další fotografie naší prodejny