Jak obléci děti na podzim


Omezujete pobyt s dětmi venku, je-li trochu chladněji?
Bojíte se, aby Vaše děti neprochladly, nebo nezmokly? Ani chladnější podzimní dny Vám nemusí dělat vrásky na čele. Pokud dítě dobře obléknete, zůstane v suchu a teple.

Jaké oblečení dětem obléci?

-> Novorozeňata a batolata

Máte-li doma malé miminko, pak to s vrstvami oblečení zbytečně nepřehánějte, aby se dítě nepřehřálo. V zásadě platí, že miminkám oblékáme o jednu vrstvu víc, než máme my sami. 

Pro dítě jakéhokoli věku je vhodnější zvolit více tenších vrstev. U menších dětí by měly být základem dětské dupačky, body nebo punčocháče a tenká bavlněná trička. Střední vrstvu by pak měly tvořit mikiny z bavlny nebo fleecu, nebo svetříky a kalhoty nebo tepláčky. Poslední vrstvu tvoří bundy s podšívkou.

Nezbytnými a užitečnými částmi oblečení dětí v podzimních a zimních dnech jsou čepice, rukavice a šály.


-> Větší děti

Oblékejte jim opět více tenších vrstev. Punčocháče a trička by měly tvořit základní vrstvu, poté mikiny a kalhoty a poslední vrstvou by měla být nepromokavá, zateplená bunda. Pro větší děti se vyrábí oblečení, zejména bundy, také ze softshellu, který patří k jedněm z nejkvalitnějších materiálů.

Oblečení pro větší děti, které již samy chodí, by měly obsahovat reflexní prvky. V podzimním období se rychle stmívá, bývá šero, mlhavo, pro bezpečí a nepřehlédnutelnost Vašich dětí je proto nezbytné, aby mělo oblečení reflexní prvky.

 

 

 

 

 

 

Kvalitním oblečením "vyzbrojené" děti neprochladnou, ani nepromoknou. Můžou si vesele hrát a dovádět i v chladnějších dnech.

Výrobci dětského oblečení toto vše berou v potaz, proto vyrábí dětské oblečení

které je nejen kvalitní, ale také barevné, veselé a slušivé

HURÁ NA PODZIM! :)