Dudlík noční bez BPA 6-18m

+do nákupního seznamu (0)
Hodnocení
Hodnocení
Philips Avent
více značky Philips Avent

Šidítko silikonové - NOČNÍ - se svítícím kroužkem pro snadnější hledání ve tmě :-)Sosák s odvzdušňovacím otvorem a jeho dokonalá symetrie zajišťují přirozený vývoj patra.

Doporučený věk : 6-18 m

V balení po dvou kusech.

Dudlík noční bez BPA 6-18m

Šidítko silikonové - NOČNÍ - se svítícím kroužkem pro snadnější hledání ve tmě :-)Sosák s odvzdušňovacím otvorem a jeho dokonalá symetrie zajišťují přirozený vývoj patra.

Doporučený věk : 6-18 m

V balení po dvou kusech.

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Anna 21.11.2013

Díky placce, která nekopíruje dětskou tvář může pusinka volně dýchat. Hygienická krytka je perfektní na cesty - dudlík už se nemusí dávat do žádného speciálního pouzdra. Bohužel nevydrží dlouho svítit.

aneta (zruč nad sázavou) 18.11.2013

Dřív dcerka nechtěla dudlík od aventu ani vidět, byli na ní tvrdé, ale teď jak je starší, tak mi vezme jen je, žádný jiný. dudlík dostává jen na noc, je super, že když se přes den nasvítí, v noci svítí, aspoň se lépe hledají :-)

veronika 14.11.2013

Svítící,krásný design...u náas Avent dudlíky frčí

Martina Joklová (Zlín) 19.08.2013

Noční dudlíky jsme si koupili již podruhé, po velice dobrých zkušenostech s tvarem a silikonem. Díky svítícímu kroužku se v noci dobře hledá v postýlce, i když nevydrží svítit až do rána. Další velikost si určitě opět pořídíme.

-

Kateřina T. 12.08.2013

Avent dudlíčky používáme již od narození a jsem s nimi spokojení :-). Syn moc nedudlá a pokud ano, tak jedině tento. Mě vyhovuje jejich kvalita a krytka, která je součástí dudlíku. Často jej vyvyřuji a je stále jako nový. Hezký je i design dudlíčků, fajn jsou i jednobarevné. U nočního dudlíku je dobrým nápadem svítící kroužek, jen by mohl déle svítit :-). Za nás tyto dudlíčky vřele doporučuji :-).

-

Karolína Brokešová (Olšany) 06.08.2013

Dudlíky mohu jen doporučit! Střídáme je s dudlíky se zvířátky. Dcerka si na ně bez problémů zvykla a navíc nemá žádnou vyrážku kolem pusinky. Škoda jen, že nesvítí déle.

-

Iveta Chovancová (Praha) 30.07.2013

Synek moc nedudá. Každopádně můžeme ocenit kvalitu materiálu a hezké provedení. Výhodou dudlíků je, že se nepaří pusinka a dále praktický svítící kroužek – jen by mohl vydržet déle svítit.

-

Petra 30.07.2013

krasný design.. krytka.. vypadá stále krásně.. nepřiléhá na pusinku což u ostatních značek je problém a je celej oslintanej.. jediné proti svítí chviličku Používáme jen Avent dudlíky

-

Miloslava (brno) 25.06.2013

hezky design, perfektni tvar dudliku, ma krytku a libi se mi to, ze sviti

-

LeonaB (Trutnov) 02.05.2013

Syn je miloval a nechtěl jiné. Dcerka dudlíky nechce. Krytka je báječná a obrázky krásné a veselé.

-

LucieN 05.04.2013

Dudlíky zaujmou svým nočním vzhledem a hlavně svítícím kroužkem pro snazší hledání ve tmě. Bohužel teda i při intenzivním nasvícení moc dlouho nevydrží. Mají dobrý tvar silikonové části, osobně nám ale více vyhovují jiné, které svým tvarem kopírují pusinku dítěte. Obrovskou výhodou je krytka, která je součástí dudlíku.

-

Jitka (staré město) 02.04.2013

Kouzelný noční dudlíček. vždy ho najdu i po tmě

-