Sáčky na uskladnění mateřského mléka 25 ks


244 Kč

  • není skladem
  • do týdne

  • 15096
  • Záruka 24 měsíců

  • Výrobce: Lansinoh

  • Cena bez DPH 202 Kč
  • Cena s DPH 244 Kč
  • Popis

Sáčky na uskladnění mateřského mléka 25 ks

Sáčky na uskladnění mateřského mléka 25 ks

Naše NOVÉ Lansinoh Sáčky na uskladnění mateřského mléka jsou ideální pomůckou pro uskladňování a zamrazování odsátého mateřského mléka. Jsou nepropustné, predsterilizované, s dvojitým těsněním nahoře a dvojitým těsnícím švem na boku, vhodné na okamžité použití. Jsou vyrobené z potravinářsky bezpečného polyethylenu (PE), bez BPA a BPS.

NOVINKA! Nyní můžete odsávat přímo do našich sáčků na uskladnění mateřského mléka z jakékoliv odsávačky Lansinoh, jenom se ujistěte, zdali váš Lansinoh sáček má bílé a fialové květy a bílou čáru nad logem.
 
Vlastnosti produktu:
- Nepropustné
- Dvojité těsnění nahoře – zabrání úniku mléka
- Dvojitý těsnící šev na boku pro lepší pevnost
- Predsterilizované
- Praktický štítek na zapisování nad plnící částí – zabraňuje potenciálnímu propíchnutí
- Vyrobeno z potravinářsky bezpečného polyethylenu (PE)
- Snadné nalévání
- Klínovité dno, které umožňuje rozpínání
- Vhodně uskladní zamrznuté mateřské mléko až po dobu 6 měsíců
- Návod na skladování mléka je součástí balení
- Novinka: Odsávání přímo do sáčku (sáček musí mít bílé a fialové květy a bílou čáru nad logem)

Charakteristika:
Nové Lansinoh Sáčky na uskladnění mateřského mléka jsou ideální pomůckou pro uskladnění odsátého mateřského mléka v ledničce nebo v mrazničce.  Jsou odolné a nepropustné, s dvojitým těsněním nahoře, aby se zabránilo vylití mléka a dvojitým těsnícím švem na boku pro lepší pevnost.
Lansinoh Sáčky na uskladnění mateřského mléka jsou predsterilizované a vyrobené z potravinářsky bezpečného polyethylenu (PE), bez BPA a BPS.
Vrchní část našich sáčků má speciální tvar, který umožňuje snadné přelévání mléka do láhve přičemž minimalizuje šanci na rozlití. Nachádzí se tam taky praktický štítek pro zapisování objemu a data odsávání. Jsou dodávány v praktickém balení, které udržuje sáčky hygienicky čisté i když jste na cestách.
NOVINKA: Nyní můžete odsávat přímo do našich sáčků na uskladnění mateřského mléka! Potřebujete k tomu jakoukoli odsávačku mléka Lansinoh, jenom se ujistěte, zdali váš Lansinoh sáček má bílé a fialové květy a bílou čáru nad logem.

Popis produktu:
- Balení 25x 180ml sáčků
- Bez BPA a BPS