Kojenecká láhev Natural Avent 260 ml s ultra měkkou savičkou


221 Kč

  • není skladem
  • do týdne

  • 775948
  • Záruka 24 měsíců

  • Výrobce: Philips Avent

  • Cena bez DPH 183 Kč
  • Cena s DPH 221 Kč
  • Popis

Kojenecká láhev Natural Avent 260 ml s ultra měkkou savičkou

Kojenecká láhev Natural Avent 260 ml s ultra měkkou savičkou

Přirozené přisátí díky širokému dudlíku ve tvaru prsu. Dudlík ve tvaru prsu podporuje přirozené přisátí podobné jako při kojení a zjednodušuje vašemu dítěti přechod mezi kojením a krmením z lahve.

Mimořádně měkký dudlík navržený tak, aby připomínal přirozený tvar a povrch prsu. Dudlík má ultra měkkou strukturu, aby připomínal přirozený tvar a povrch prsu.

0 % BPA, podle předpisu EU 10/2011

Co je to kolika a jak ovlivňuje děti? Kolika je částečně způsobena polykáním vzduchu při krmení, což vede k nepohodlí v trávicím systému dítěte. Mezi příznaky patří pláč a podrážděné chování.

Flexibilní spirálová konstrukce kombinovaná s okvětními lístky. Antikolikový ventil je navržen tak, aby vzduch proudil v lahvi nikoli do bříška dítěte, což snižuje riziko koliky a nepohodlí.

Antikolikový ventil je navržen tak, aby snižoval riziko koliky a nepohodlí. Jsou k dispozici dudlíky s různými průtoky

Řada lahví Philips Avent Natural nabízí dudlíky s různou měkkostí a s několika průtoky pro každou fázi vývoje vašeho dítěte.

Ergonomický tvar pro maximální pohodlí. Jedinečný tvar lahve umožňuje snadné držení a uchopení v jakémkoli směru a zajišťuje tak maximální pohodlí, dokonce i pro malé ručičky dítěte.

Snadné použití a čištění, rychlé a snadné sestavení. Široké hrdlo lahve zajišťuje snadné plnění i umývání. Láhev má jen několik částí, proto se snadno a rychle sestavuje.

Kompatibilní s řadou Philips Avent Natural. Kombinujte části našich odsávaček mateřského mléka, lahví a hrnečků a vytvořte si tak výrobek přizpůsobený vašim potřebám!

Tato lahev neobsahuje BPA. Lahev Philips Avent Natural je vyrobena z materiálu bez obsahu BPA* (z polypropylenu).

- 5905436715656