Interaktivní kolotoč Hra na louce zelená


621 Kč

  • není skladem
  • do týdne

  • 777507
  • Záruka 24 měsíců

  • Výrobce: Tiny Love

  • Cena bez DPH 513 Kč
  • Cena s DPH 621 Kč
  • Popis

Interaktivní kolotoč Hra na louce zelená

Interaktivní hračka / kolotoč Hra na louce

Změňte čas ležení na bříšku na zábavu, díky inovativnímu a poutavému kolotoči. Revoluce vzhůru nohama!

Ležení na bříšku je jedním z klíčových prvků vývoje kojenců, ale udržení této pozice může být frustrujícím zážitkem jak pro batole, tak pro jeho rodiče. Díky tomuto kolotoči je dítě tak okouzleno a zapojeno do hračky, že zapomíná, že je v břišní poloze. Hračka má kývavý pohyb a ramena otočné o 360 °, na kterých visí přátelské zvířecí postavy, se zrcadlem a spirálovou grafikou, která neustále inspiruje dítě ke zvednutí hlavy.

Charakteristika:
PRODLUŽUJE ČAS LEŽENÍ MIMINKA NA BŘÍŠKU: Tento inovativní produkt upoutává pozornost a pomáhá tak prodloužit čas, který dítě tráví v poloze na bříšku v této důležité pozici v jeho vývoji
PRODUKT 2v1: Kolotoč položený na zemi a pro cestování je vybaven klipem na zavěšení např. v kočárku
POMOC PŘI VÝVOJI: Podporuje rozvoj dětských smyslů, pohybových schopností a kognitivních schopností díky mnoha zábavným a poutavým prvkům hraček a zvuků.
RŮZNÉ ZVUKOVÉ REŽIMY: Na kolotoči můžete nastavit hudební a světelné režimy, aby pobavilo vaše dítě, režim dotyku vybízí dítě, aby sáhlo po hračce a dotklo se jí; tichý režim umožňuje dítěti užívat si rotujících ramen  a zrcadla.
ROSTE SPOLU S DÍTĚTEM: Tento zábavný kolotoč vám umožňuje přejít z času na bříšku na poutavou hračku, která podporuje vývoj v průběhu růstu miminka.

3 způsoby použití:
Hudba a světlo: 30 minut hudby a světelných efektů
Úder: Hudební a vizuální reakce hračky po každém dotyku dítěte
TICHO: Užijte si tichý chod hračky

Každý produkt značky Tiny Love je vytvořen s ohledem na sedm prvků vývoje dítěte, což rodičům ukazuje nejlepší způsob, jak se jejich batole správně rozvíjet.

Technická specifikace
barva: bílá / modrá
rozměry (cm): šířka 18,8 x výška 13,3 x délka / hloubka 9.6
hmotnost produktu po vybalení: 0,15 kg

- 5905436715656