Eco Rascals Bambusový dělený talíř s přísavkou zelená


717 Kč

  • skladem u dodavatele
  • do týdne

  • 785271
  • Záruka 24 měsíců

  • Výrobce: Eco Rascals

  • Cena bez DPH 593 Kč
  • Cena s DPH 717 Kč
  • Popis

Bambusový dělený talíř s přísavkou zelená

Bambusový dělený taliř s přísavkou zelená

 

Rozdělená bambusová přísavka s přísavkou pro krmení kojenců a batolat od 6 m

Je vyroben z bambusu, což je materiál, organický materiál, recyklovatelný, biologicky rozložitelný, pěstovaný a sklizený bez použití pesticidů. Má super přísavku, odnímatelný silikonový přísavný stojan je dodáván v šesti hlavních barvách eco rascals ™ a pracuje na vzduchotěsném mechanismu, který zajišťuje, že se pevně přilepím na všechny povrchy stolu, pracovní desky a vysoké židle pro krmení. Navíc je tak malý, že se vejde na nejužší židle na krmení. Snadno se čistí a působí přirozeně. Je vhodný pro malé děti a další. Také pro ty, kteří jedí tři pevná jídla nebo více denně. U větších dětí můžete také odstranit přísavku a vydrží tak dlouho, jak chcete. Pro mladé lidi, na svačinu, kempování nebo zahradní nádobí nebo perfektní praktický suvenýr z dětství. Má tři sekce, které od sebe dokonale oddělují různá jídla, což je velmi snadné a pomáhá zavádět a zkoušet nová jídla. Pitevní talíře jsou brilantní, děti si již nestěžují, že se jednotlivé ingredience večeře navzájem dotýkají.

Odnímatelné silikonové přísavky a podavače lžiček jsou vyrobeny ze 100% silikonu schváleného FDA, neobsahují plasty, BPA, PVC, olovo a ftaláty. Před prvním použitím EU se umyje v mýdlové vodě nebo jemném prostředku na mytí nádobí a opláchne. Přírodní bambusové nádobí nemyjte v myčkách, pak nám budou sloužit roky. Nedávejte bambusové náčiní do mikrovlnné trouby, trouby, sterilizátoru, myčky nebo mrazničky - může se zdát dobré, ale bez ošetření vydrží déle. Pokud je používají malé děti, měly by být používány vždy pod dohledem dospělých. Silikonové lžičky jsou odnímatelné pro důkladné čištění. Sledujte prosím spotřebu. Bez BPA, bez ftalátů, bez melaminu, bez mikroplastů, NULA / l MÉNĚ ODPADU-MÉNĚ ODPADU.

Rozměry: 22 cm x 19 cm x 4,1 cm, Staráme se o vás, vaše děti a naši planetu. Všechny obaly eco rascals ™ jsou vyrobeny z recyklované lepenky.